Журнал «Культурний тренд» презентував екопроєкт «Хто, як не ВИ?»

З 14 по 21 травня український журнал «Культурний тренд» організував програму заходів у межах  екопроєкту «Хто, як не ВИ?» в онлайн-просторі. 

Головна мета – привернути увагу до питання взаємовідносин між Людиною та Природою, сприяти тому, щоб кожен глядач поставив собі важливі запитання: Ким він є зовнішньому світові: другом чи ворогом? Що може зробити особисто задля збереження багатств Природи? 

Автор роботи Катерина Нейдорф

На фото: робота Катерини Нейдорф

У межах проєкту відбулась презентація експозиції робіт сучасних українських митців, об’єднаних екологічною темою, а також були висвітлені питання впливу мистецтва на вирішення екологічних проблем через низку онлайн-заходів: творчі зустрічі у прямих ефірах зі спеціально запрошеними гостями (серед них – засновниця «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка, режисери Олекса Кравчук та Стас Жирков), читання уривків драматургічних творів на екотему (п’єси Дмитра Тернового та Катерини Пенькової), презентації вистав (Антона Романова та Юлії Федоренко) та інші, а також читання поезії.  

Нічний мисливець Євген Заборовський

На фото: робота «Нічний мисливець» Євгена Заборовського

«Ми ретельно працювали над тим, аби максимально використати переваги онлайн-формату, сприяти тому, щоб кожен глядач зміг відчути проєкт, незважаючи на те, що він відбувся у віртуальному просторі», – коментує куратор екопроєкту Вікторія Степанець. 

Після покращення ситуації у світі екопроєкт «Хто, як не Ви?» буде реалізовано офлайн – і, як запевняють організатори, такий формат передбачатиме оновлення і проєкт буде ще більш цікавим.

Детальніше про проєкт – за посиланням https://www.facebook.com/events/717578172319272
Відеопрезентація проєкту: https://youtu.be/Wd66gU6aLOc
Організатор проєкту: український журнал «Культурний тренд»

Партнери проєкту: OpenTheatre, Фундація Україна
Офіційний медіапартнер: The News&Culture
Медіапартнер: ГО «Міжнародна фундація розвитку»

Хто, як не Ви