Євген Самученко     

      учасник екопроєкту
      ХТО, ЯК НЕ ВИ

 

 

 

ПРО РОБОТИ

«На Рожевій планеті» – серія повністю знята Євгеном Самученко в Україні, на Лемурійському і Рожевому озерах Херсонської області, у вересні 2019 року. У літній період мікроскопічні водорості забарвлюють воду цих соляних озер в відтінки рожевого і червоного.

Ось що говорить сам автор про цю серії: «Коли я вперше побачив Лемурійськіє озеро, у мене виникло відчуття того, що я потрапив на іншу планету. Вид згори буквально не з цього світу, тому я вирішив використовувати безпілотник, щоб краще передати неземну атмосферу цих унікальних місць»

У лютому 2020 року ця серія увійшла в шортлист престижного міжнародного фотоконкурсу Sony World Photo Awards.

 

ПРО УЧАСНИКА

Євген Самученко, EFIAP, UAPF, GPA - (творчій псевдонім Q-lieb-in). Тревел-фотограф з України (Одеса)
Роботи автора були опубліковані в журналах, книгах і / або в онлайн версіях наступних видань і ЗМІ: The Times, N-Photo, National Geographic, Bruckmann Publisher, Wikimedia, Story Terrace, BBC, BuzzFeed, на офіційному веб-сайтах ЮНЕСКО і Nikon в Der Spiegel , New Atlas, а також у безлічі інших видань.
Переможець безлічі найпрестижніших світових фотоконкурсів, серед яких HIPA, Travel Photographer of the Year, Nature Photographer of the Year, Dronesgram. На цій день, серед нагород автора - 4 Золотих медалі FIAP, Золота і Кришталева медалі HIPA, кубок HIPA. Євген також, більше 10 разів, виступав в якості судді міжнародних фотоконкурсів.
Фотографії Євгена експонувалися в більш ніж 10 країнах світу, і були представлені на найбільших світових фотовиставках, в тому числі в Лондонському музеї науки і Національному музеї годин США.