Діана Руденко

     

      учасник екопроєкту
      ХТО, ЯК НЕ ВИ

 

 ПРО РОБОТИ

«Недостатньо зняти бездоганну картинку за класичними канонами фотографії. Важливо через візуальні образи передати ідею, показати почуття, можливо навіть шокувати, але щоб фотографія не залишила глядача байдужим.  Моя мета як фотографа – передати красу та вразливість дикої природи, показати рідкісні види та найвіддаленіші куточки нашої планети» Діана Руденко

ПРО УЧАСНИКА

Діана професійно займається зйомкою дикої природи з 2015 року. Спочатку вона експериментувала з індустріальною та концептуальною фотографією, але любов до природи перемогла. Діана надихається розмаїттям емоцій у дикій природі, а також неймовірним поєднанням кольорів та геометрією ландшафтів. Вона із задоволенням вивчає книги із зоології, проводить час у заповідниках в Україні та за кордоном, спостерігаючи за тваринним світом. Її не лякають спартанські умови, примхи природи та життя у наметі поза цивілізацією. 
Як фотограф Діана на волонтерських засадах співпрацює зі Всесвітнім фондом дикої природи (WWF International). У квітні 2019 року її було визнано фотографом-натуралістом місяця. Роботи Діани були опубліковані WWF Канади, Данії, Німеччини, Іспанії, Таїланду та Австралії. 
З 2018 року – засновниця та спікер неформальних зустрічей про зйомку дикої природи та екологічне волонтерство – Wild Talks. 
Діана Руденко є двічі фіналістом міжнародного фотоконкурсу HIPA (Дубай, ОАЕ) – у 2017 та 2019 рр. 
У 2018 році відбулася її перша персональна фотовиставка «Вразлива краса» у Фотогалереї Василя Пилип’юка (м. Львів), де було представлено фото із заповідників України, Танзанії, Кенії, ОАЕ та Султанату Оман. Роботи та статті Діани про зйомку дикої природи публікували у журналах 
«Світ Туризму» (Україна) та Paws Trails (ОАЕ).