Виставка живопису Анастасії Подерв’янської «AcquaAlta»

З 11 по 28 лютого в київському ЦСМ «Білий Світ» проходитиме виставка живописних робіт Анастасії Подев’янської, присвячена Венеції.

Вода зміщує контури. Повінь нехтує малюнком і лишає живопис.
Живопис – родом з Венеції. Тіціан, Веронезе і Тінторетто створили його тут.
З точки зору звичайного міста, Венеція тоне завжди.

Роботи Анастасії Подерв’янської експонуються в «Білому Світі» не вперше. У 2017 році, разом з Лілією Братусь, вона представила виставку «ПальтоПортрет» – колекцію пальто, уквітчаних розкішними, барвистими, вільними і розкутими вишивками. Цього ж разу публіка побачить живописні роботимисткині на полотні та дошках, виконані в різні роки, натхнені неперевершеною архітектурою та загадковою атмосферою Італії.

Назва виставки «AcquaAlta» вказує на «високу воду», яка затоплює Венецію. Місто, що повільно уходить на глибину, прекрасне навіть у годину своєї смерті. Мешканці вже майже звикли до його поступового розчинення, проте митці, побачивши це на власні очі, відчувають Венецію особливо гостро…

Анастасія Подерв’янська народилась 1978 року в Києві. Закінчила відділення монументального живопису НАОМА (майстерня М.А.Стороженка). З 1992 року провела 18 персональних виставок та взяла участь у понад 40 групових всеукраїнських і міжнародних виставках. Працює у таких медіа, як живопис, живопис на левкасі, текстиль. Лауреатка премій 8th WTA WorldTextileArtBiennial (Мадрид, Іспанія) та V Всеукраїнської Трієнале текстилю. Роботи Анастасії Подерв’янської знаходяться у колекціях Музею сучасного українського Мистецтва Корсаків, Музею історії Києва, Музею сучасного мистецтва України, приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Македонії, США тощо. Живе та працює у Києві.

Відкриття виставки відбудеться 11 лютого о 19:00
Експозиція триватиме до 28 лютого у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» за адресою: Київ, вул. Пушкінська, 21а
Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний

Виставка живопису Анастасії Подерв’янської «AcquaAlta»


 

Виставка живопису Анастасії Подерв’янської «AcquaAlta»


 

Виставка живопису Анастасії Подерв’янської «AcquaAlta»


 

Виставка живопису Анастасії Подерв’янської «AcquaAlta»