В рамках KYIV ART WEEK проходить виставка Валентина Попова, Віктора Сидоренка та Слонема Ханта

Serge Sorokko Gallery цього року у рамках Kyiv Art Week представить виставку українського художника Віктора Сидоренка та американських авторів Валентина Попова і Слонема Ханта. Увазі глядачів будуть запропоновані роботи, об'єднані темою «Це не змагання» (This Is Not A Competition).

Валентин Попов живе та працює в Саш-Франциско останні 30 років, є іноземним членом Національної спілки художників України. Його роботи беруть участь у численних міжнародних виставках та знаходяться у музейних колекціях по всьому світу (Metropolitan Museum of Art, Fine Arts Museums of San Francisco, Philadelphia Museum of Art, Minneapolis Institute of Art та інші).

Віктор Сидоренко народився у Казахстані, наразі живе та працює в Києві. У 2001 році заснував та очолив Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України. У 2003 році представляв Україну на 50-й Венеційській бієнале з проектом «Жорна часу». Веде активну виставкову діяльність як на території України, так і за кордоном (Великобританія, Франція, Фінляндія, США та інші країни).

Хант Слонем народився в Кіттері, живе на Манхеттені. Є одним з найяскравіших представників американського неоекспресіонізму. Роботи Ханта Слонема знаходяться в колекціях більше ніж 70-ти музеїв світу, зокрема Solomon R. Guggenheim Museum, New York; the Metropolitan Museum of Art, New York; the Whitney Museum of American Art, New York; the Joan Miró Foundation in Barcelona, Spain and the Wurth Museum, Kunzelsau, Germany, та інших.

Виставку можна відвідати на Kyiv Art Fair з 23 по 26 травня за адресою: Київ, Комплекс «Торонто-Київ» вул. Велика Васильківська, 100.

виставка


Serge Sorokko Gallery знаходиться у центрі Сан-Франциско. Засновником та власником галереї є Серж Сорокко. Галерея сприяє розвитку нових художників, а також виставляє колекції визнаних американських та європейських художників, таких як Деміен Херст, Сол ЛеВітт, Дональд Султан, Шон Скаллі, Росс Блекнер, Антоні Тапіс та Янніс Kounellis та ін. Має велику колекцію світового післявоєнного та сучасного мистецтва – від живопису та скульптури до графіки та фотографії. 

Валентин Попов

На фото: робота Валентина Попова
 

Віктор Сидоренко

На фото: робота Віктора Сидоренка