У Києві відкриється виставка живопису Надії Мартиненко «Буття сакрального»

17 вересня у Національному музеї Т.Г. Шевченка (зал «Атріум») вперше у Києві відкриється персональна виставка Надії Мартиненко «Буття сакрального». Серія робіт створена сучасною українською художницею з метою привернути увагу глядача до цінності національного світогляду і необхідності його усвідомлення та інтеграції у сучасне життя.  

Творчість Надії Мартиненко – це запрошення до спільного конструювання української реальності. Завдяки використанню традиційних культурних елементів та символів художниця поєднує дух минулого із сучасним художнім та екзистенційним світобаченням.

Виставка Надії Мартиненко Буття сакрального


Мистецтво Надїї Мартиненко ненав’язливо запрошує до діалогу, до продукування все нових і нових асоціацій, і водночас – до медитативного споглядання. Український живописний символізм у сучасному культурному діалозі – повноправна складова процесу самовизначеності українського мистецтва. Це сукупність актуальних питань та відповідей, у яких є донори та реципієнти. 

Запрошуємо до діалогу з українським символізмом Надії Мартиненко – мистецтва чути і бути почутим. 

Виставка відкриється 17 вересня і триватиме до 29 вересня 2019 року у залі «Атріум» Національного музею Т.Г.Шевченка за адресою: м. Київ, бул. Т.Шевченка, 12.

Виставка Надії Мартиненко Буття сакрального