Єгор та Микита Зігура презентують проект BIFRONTE у Ніцці

15 липня у галереї Des Dominicains (Франція, Ніцца) брати Зігура презентують експозицію BIFRONTE. Спільний проект вже демонструвався в Україні, Іспанії та Італії.

Один із ключових задумів – підкреслити, унаочнити глибинний внутрішній зв'язок, тонку діалогічність між їхніми підходами до пластичного мистецтва, втіленими у їх проектах. Єгор та Микита належать до однієї академічної школи, створюють скульптури в спільній творчій майстерні в історичному центрі столиці, працюють над загальними проектами, що так чи інакше відображається у творчості кожного з них.

У Ніцці митці представлять свої роботи із проектів Welkin, AfterToday, Edem.

Єгор Зігура

На фото: диптих Awakening Єгора Зігури

Скульптури Микити Зігури, виконані в унікальній інноваційній техніці аерографії, виступають яскравими медіумами між земними і небесними просторами, між людським і божественним, між сьогоденням і майбутнім. Його скульптура Райський Гранат (2017) позначає надію на мир між традиціями та поглядами і має на меті передати шанобливе ставлення до протилежних ідеологій.

Єгор Зігура прагне якомога докладніше дослідити античний спадок; окрім канонічних форм, скульптури у його виконанні наділені сучасними концептами та мають на меті висвітлити проблеми глобального суспільства: ідентифікація у мультикультурному світі, консюмеризм та екологічні загрози.

Микита Зігура

На фото: Райський гранат Микити Зігури

Галерея Des Dominicains знаходиться у самому серці Ніцци, на вулиці Saint-François de Paule, навпроти Opéra de Nice.

Організатори проекту: ZiguraArt, Art&Apt.
Виставка відбудеться за підтримки ALPHACENTAURI Gallery, NewNow Gallery, Art Unity.

Експозиція триватиме з 15 по 25 липня.
Час роботи: з 10:00 до 12:00 та з 15:00 до 20:00.
Адреса: Rue Saint-François de Paule 9, Nice, France.