Відкриття фотовиставки «Ми бачили Хюгге» у Києві

Ми бачили хюгге


19 січня у київському клубі «Видиво та вино» о 17.00 відкривається виставка фотографій «Ми бачили Хюгге», яка представить роботи випускників школи-студії «ФОТОМАЙСТЕР», а саме Вікторії Михальської, Ксенії Денисенко та Анни Заікіной. Куратор проекту Олег Малов.

«Як відтворити у візуальному мистецтві те, що насправді ніяк не виглядає? Саме з цим питанням зіштовхнулись учасники проекту “Я бачив хюгге”, оскільки мова йшла про суто внутрішнє відчуття щастя і комфорту, яке хоч і може бути пов’язане з якимись зовнішніми речами, але знаходиться виключно в сфері відчуттів та особистого світогляду.

Поняття хюгге прийшло до нас з далекої Данії, мешканці якої вважаються одними з найщасливіших у світі. В чому полягає їх секрет та як досягти відчуття хюгге? Використовуючи мову фотографії, ми спробували візуалізувати своє бачення і своє розуміння датської “технології відтворення побутового  щастя”. Ми спробували стати трохи датчанами, залишаючись при цьому українцями», – ділиться Олег Малов, куратор проекту

Виставка триватиме до 2 лютого 2019 року у клубі «Видиво та вино» за адресою: Київ, вул. Січових Стрільців, 1.

Про авторів:
Михальська Вікторія Валеріївна
Народилася в місті Києві 21-го січня у 1991 році.
Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Медична психологія» у 2014 році. Ще на перших курсах медичного вона захопилась фотографією та почала самостійно розвиватись в цій сфері. 
В 2014-му пройшла індивідуальний курс фотографії у Василя Ніловича Кривенко в фото-школі Олексія Абрамова. Майстер настільки вразив Вікторію, що влітку 2017 вона повернулась до школи Абрамова на курс Василя Ніловича «Креативна фотографія». Взимку 2017-2018 закінчила ще один курс Майстра «Чорно-білої фотографії». Після цього Вікторія вирішила, що хоче досягти більш професійного рівня в фотографії і пройшла курс «професійної спеціалізації» Ігоря Терика в тій самій школі. 
В своїх роботах Вікторія любить працювати з формою та лініями. Улюблені напрями: StreetPhoto, Soulportrait, а також Fashion.

Денисенко Ксенія Юріївна  
Професійний фотограф. Народилася 9 червня 1982 року.
Пройшла повний курс навчання у школі-студії «Фотомайстер» імені Олексія Абрамова. Навчалася на курсі фотографії для початківців у Романа Наумовича Гінзбурга та пройшла його авторський курс для фотохудожників «Малюємо світлом».Постпродакшен та особливості Photoshop вивчала на курсі Євгенія Перепелиці. Професійну спеціалізацію комерційного фотографа отримала на курсі Ігоря Терика. Успішно працює комерційним фотографом та викладає фотографам-початківцям у фотошколі. Має досвід студійної та репортажної фотографії. Улюблені напрями: Портрет, StreetPhoto та Пейзаж.

Заікіна Анна
Фотограф-початківець. Захоплюється фотографією з 2018 року. Сприймає фотографію як хоббі, яке допомагає привнести творчість у своє життя. Знімає у жанрах FineArt, StreetPhoto, робить спроби створювати концептуальні, жанрові, мінімалістичні та абстрактні фотографії. Вивчає фотомистецтво у школі-студії «Фотомайстер» ім. Олексія Абрамова, де завершила курси «Креативна фотографія для початківців», «Photo-sapiens – магія чорно-білої фотографії» В. Кривенко та «Бесіди про сучасну фотографію» О. Малова.