У Польщі пройшла церемонія нагородження II сезону "Step by Step"

28го вересня у Польщі пройшла церемонія нагородження II сезону Міжнародного акварельного конкурсу "Step by Step". Організатори отримали понад 500 заявок з 55 країн світу, з яких обрали понад 75-ти переможців.

«Рівень учасників перевершив всі очікування. Безмірно вдячна кожному за його працю і натхнення, всі роботи виконані професійно та є по-своєму унікальними. Кожна передає незвичайний внутрішній світ художника, в який ми на мить можемо зануритися завдяки конкурсу "Step by Step"», – коментує Юлія Кочетова, засновниця та організаторка конкурсу "Step by Step", засновниця Міжнародного фонду сучасної акварельного живопису. 

Різноманітні жанри і техніки, матеріали з усього світу – все це є в роботах учасників конкурсу. Проєкт відкритий для експериментів і класичних технік акварелі. Адже нові відкриття в цій непростій техніці не перестають дивувати навіть визнаних майстрів.

Незважаючи на всі перепони і непросту ситуацію в світі, конкурс отримав відмінну підтримку і безліч призів від всесвітньо відомих компаній-виробників артматеріалів.

На церемонії нагородження були оголошені більше 75-ти призових місць.
Переможцем конкурсу стала художниця Supawan Srinapharat з Таїланду, яка отримала головний приз: АРТматеріали на загальну суму понад 500 євро.

Supawan Srinapharat з Таїланду

На фото: робота "That's hurts" ("Це боляче") переможниці конкурсу Supawan Srinapharat

Завдяки відмінній підтримці та новим ідеям в проєкті з'явився розділ оглядів артматеріалів різних виробників. Учасники змогли онлайн і заочно познайомитися з новинками від арткомпаній завдяки оглядовим статтям на сайті конкурсу.

Висококваліфікована комісія журі визначала переможців і фіналістів в чотири етапи.
Кожна робота оцінювалася членом журі за 10-тибальною шкалою, всі члени журі голосували незалежно один від одного. Безсумнівна майстерність і талант кожного члена журі дозволили зробити найсправедливіший, незалежний і правильний вибір.

У межах церемонії нагородження на сайті конкурсу і на каналі You Tube пройшов онлайнфестиваль. Більше 30-ти художників з різних країн світу надіслали відеодемонстрації майстерності (створення роботи від початку і до кінця), поділилися своїми секретами в акварельном мистецтві. За результатами онлайнфестивалю глядачі отримали можливість не тільки насолодитися переглядом демонстрацій, але й взяти участь у виборі переможців в номінації «Краще демовідео».

Вже 1-го січня 2021 року планується старт 3 сезону конкурсу. На учасників чекають сюрпризи та нові формати участі, нові номінації та пленери у межах конкурсу. І звичайно, традиційний фестиваль акварелі в Гданську, присвячений церемонії нагородження конкурсу, на який з'їжджаються художники з усього світу.

II сезон Step by Step Kan Srijira

На фото: робота "Color of Light" ("Колір світла"), автор: Kan Srijira, Таїланд

II сезон Step by Step Наталія Куліковська

На фото: робота "Sunny grapes" ("Сонячний виноград"), автор: Наталія Куліковська, Україна