У Києві презентують артпроєкт художниці Вікторії Адкозалової "Fragile"

8го жовтня о 19.00 у галереї Ornament Art Space (Київ, вул.Василя Тютюнника, 53) відбудеться презентація артпроєкту художниці Вікторії Адкозалової "FRAGILE".

Експозиція виставки – поєднання живописних робіт та інсталяцій. Художниця досліджує почуття, пов'язані з досвідом минулого. Фокус проекту зосереджено на жінці, а саме, на її емоційних станах та почуттях. Бажання художниці передати красу миттєвості змушує відмовитись від кольору та деталізації зображення, персоніфікації облич. На роздум глядачеві лишається тільки художній образ.

«Я починала цю серію як проєкт "Вікна", який поступово перейшов у Fragile. Мене завжди зачаровував крихкий момент споглядання світу. Які почуття виникають у людини як би відгородженої від того, що відбувається навколо, які думки чи спогади виникають в цей момент? Для мене важливо, щоб картини емоційно впливали і знаходили відгук в очах глядача», – ділиться художниця Вікторія Адкозалова.

"Fragile" – це символічний авторський проект про враження та спогади. Оригінальна техніка «паралельних ліній» надає крихку витонченість зображенням і підводить до теми вразливості душі. Паралельні лінії символізують сутність буття і нескінченний потік вперед. Подібно теорії струн, яка стверджує, що найменші частинки – це струни, які звучать і створюють наш Всесвіт.

Це, безумовно, намір осягнути світ емоцій та почуттів, спроба проникнути у внутрішній світ глядача, доторкнутись до таїнства його душі.

Презентація артпроєкту "Fragile" відбудеться 8го жовтня о 19.00 у галереї Ornament Art Space за адресою: Київ, вул. Василя Тютюнника, 53. Вхід вільний.
Виставка триватиме до 28го жовтня 2020 року.

У Києві презентують артпроєкт художниці Вікторії Адкозалової "Fragile"