У Києві відкриється художня виставка «Сади Семіраміди»

12 вересня в Ботанічному саду ім. М.М.Гришка у Києві галерея Art for People відкриє художню виставку «Сади Семіраміди». Різні техніки представлених робіт художників об’єднані головним принципом – відчуттям любові та всього спектру світлих почуттів від побаченого. 

Сади Семіраміди – це одне з семи чудес світу. Висячі сади складалися з чотирьох рівнів, кожен з яких підтримували 25-метрові колони. На жаль, не відомо, чи існувало це чудо насправді. Однак закладений у ньому сенс надихнув художників та галеристів на особливу виставку під однойменною назвою.
 

художня виставка «Сади Семіраміди»


Серед учасників-художників Галина Шевцова, Ірина Шевцова, Алла Ульянова, Катерина Кобилянська, Леона Колібрі, Владислав Шпичак, Ігор Зайцев, Юлія Донець, Олександр Малишко, Анна Яценко, Ірина Дараган-Богодіс та інші. Окремим рівнем саду являється художня кераміка. Її абстракція чи впізнавані образи відлунюють своїм теплом. Всі роботи представлені художниками-керамістами: Марією Літічевською, Наталією Ханановою, Євгенією Кузнєцовою, Лесею Горловою і не тільки.

У саду максимально проявляється природа в місті, постаючи певним «місцем сили». Подібно садам, які правитель Вавилону наказав збудувати для своєї дружини посеред сухої рівнини.

Художня виставка «Сади Семіраміди» відкриється 12 вересня о 19.00 та триватиме по 26 вересня на території Ботанічного саду ім. М.М.Гришка за адресою: Київ, вул. Тимірязєвська, 1.

Організатор: галерея Art for People. 
Арт-куратор: Тетяна Саідова. 

художня виставка «Сади Семіраміди»