Творчий вечір Веніаміна Смєхова у Києві

Вже багато років фільм «Д’Артан’ян і три мушкетери» прискорює биття наших сердець. Знов поринути в атмосферу справжньої дружби, мужніх благородних чоловіків, кохання та творчого натхнення ви зможете 25 жовтня у Будинку Кіно. Саме тут відбудеться творчій вечір найкращого Атоса світового кінематографа — Веніаміна Смєхова.

Веніамін Борисович Смєхов розпочав свій творчий шлях у 60-х роках минулого сторіччя. Після закінчення «Щуки» та роботи у Куйбишевському театрі та Московському театрі драми і комедії, він потрапляє до найкращого театру свого життя — Таганки. Його оточували великі актори, однодумці, також як і він одержимі мистецтвом. Найзначнішою роллю у театрі сам Веніамін Борисович вважає роль Воланда у «Мастері і Маргариті». Багато було зіграно Смєховим і у кіно, але найбільшу популярність йому, звісно ж,  приніс загадковий Атос із мушкетерів.

Протягом свого творчого життя Веніамін Смєхов ставив вистави на Батьківщині та за кордоном, писав книжки, викладав акторську майстерність та багато виступав з творчими програмами. На зустрічах з пошановувачами він розповідає про все найкраще, що було в його житті: любов, Таганку, вчителів та друзів, улюблених доньок, Таганку, Висоцького та мушкетерів.

Початок 25 жовтня о 19:00 за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 6, «Будинок кіно»
Квитки можна придбати тут.

Творчий вечір Веніаміна Смєхова у Києві