Творча зустріч з українським художником Дмитром Ковалем

18 травня о 16.00 в арт-просторі «Дерево життя українського роду» відбудеться відкрита творча зустріч з українським художником Дмитром Ковалем. Нещодавно картину художника «Українська молитва» офіційно проголосили визначним українським твором на державному рівні.

Мистецтво, як ковток свіжого повітря, як відкриття нової планети… Твори митців несуть в собі глибокі неосягнуті змісти та дарують захоплюючу подорож часом! Чекаємо на вас 18 травня о 16:00 в Арт-просторі «Дерево життя українського роду» за адресою: Обухівське шосе 2, аутлет-містечко «Мануфактура». Вхід вільний.

Про автора:
Дмитро Коваль – яскравий представник піднесеного та глибокого живопису. Природний хист, а також жага до вдосконалення і постійного розвитку дозволили йому навчитись віртуозно маневрувати у своїх роботах за допомогою поєднання багатовікової культурної спадщини із власними новаторськими знахідками. Дмитро Коваль є лауреатом декількох державних премій. В 2019 році став володарем гранту Президента України для видатних діячів в галузі мистецтва.

 Творча зустріч з українським художником Дмитром Ковалем