«Траєкторія». Відкриття арт-проекту у Mironova gallery

14 травня у Mironova gallery відкривається виставка «Траєкторія», що представить роботи українських митців Альони Кузнєцової (живопис) та Юрія Мусатова (керамічна скульптура).

Арт-проект «Траєкторія» є художнім дослідженням  таких понять, як рух, динаміка, енергетика, їх взаємодії та впливу на емоційні поля, створення певних настроїв, які народжуються при поєднанні або перетинанні траєкторій рухів окремих об’єктів, масс, особистостей.

Динамічний безпредметний живопис Альони Кузнєцової із серії «Механічний балет. Акт II» своєю композицією, фактурністю, поєднанням різних медіа (від акрилу до емалей та аплікації) нагадує незвичайну музику (механічну чи може електронну), яка своїм звучанням складає оригінальні траєкторії танцю, що триває не тільки в просторі, але й у часі.

«Траєкторія». Відкриття арт-проекту у Mironova gallery

На фото: картина Альони Кузнєцової

Ці чудернацькі траєкторії перетинаються з колоссальною енергетикою скульптурних планет Юрія Мусатова. Кожна з планет є візуальною аналогією життя живого організму, з усіма притаманними йому характеристиками - чуттєвістю та пристрастю, пластичністю та динамікою, делікатністю та крихкістю. У поєднанні траєкторій абстрактного живопису та потужної поетичної енергетики скульптур-планет народжується особливий стан творчої піднесенності, особливої художньої чуттєвості.

«Траєкторія». Відкриття арт-проекту у Mironova gallery

На фото: скульптура Юрія Мусатова

«На мій погляд, проект є оригінальною і дуже сучасною візуалізацією класичного поняття «художня естетика», яка є однією з ключових складових справжніх витворів мистецтва», – коментує Тетяна Міронова, засновниця  Mironova Foundation.

Виставка «Траєкторія» відкриється 14 травня о 19:00 та триватиме до 4 червня у Mironova gallery за адресою: м. Київ, провулок Лаврський, 9.

«Траєкторія». Відкриття арт-проекту у Mironova gallery


Про авторів
Альона Кузнєцова народилася в 1986 р. Після отримання академічної художньої освіти, з 2008 року займається питанням кольору і абстрактним живописом. Альона веде активну виставкову діяльність в Україні і за кордоном з 2010 року. Отримала додаткову освіту в галузі сучасного мистецтва в ШВК і НХШ, а також у Школі сучасного мистецтва в ІПСМ. Учасниця експозиції Objects Contemporary Art Prize (2019), Міжнародної арт-ярмарки в Сеулі (2018), та групової виставки “Values on the way” в Берліні (2018). Роботи знаходяться в приватних колекціях в Україні, Німеччині, США, Італії, Швейцарії, Росії.

Юрій Мусатов народився 1981 року в м. Конотоп Сумської області, Україна. 2008 року закінчив Львівську національну академію мистецтв, відділення художньої кераміки. Член Національної спілки художників України (НСХУ), член Міжнародної академії кераміки в Женеві (IAC). Учасник персональних і групових виставок, мистецьких проектів, симпозіумів, бієнале кераміки та резиденцій в Україні, Іспанії, Італії, Китаї, Німеччині, Латвії, Південній Кореї, Польщі, Португалії, США, Тайланді, Туреччині, Румунії, Словенії, Угорщині. Роботи автора зберігаються в державних музеях та приватних колекціях України, Литви, Польщі, Німеччини, Словенії, Угорщини, США, Туреччини, Китаю, Тайланду, Іспанії, Португалії.