«The Shapes of Colour». Персональна виставка італійського фотографа Елеонори Тривігно у Києві

фотопроект Елеонори Тривігно «The Shapes of Colour / Форми Кольору»


До 31 січня у Київському Будинку Кіно триває арт-фотопроект Елеонори Тривігно «The Shapes of Colour / Форми Кольору» - фотографа з Італії, яка наразі живе та працює в Україні. Відкриття та презентація проекту відбудеться 24 січня о 19.00.

«Протягом двох років я займалася в основному фоторепортажами і документальною фотографією. Мене цікавила, в першу чергу, можливість розповісти про навколишній світ, людей у ньому, хоч і через "лінзу "моїх уподобань або того, що я вважала важливим, необхідним. Частки суб'єктивності в цих фоторозповідях було чимало, хоча б у тому сенсі, що я приділяла увагу одному "світу", поки закривала очі на інші паралельні вимірювання або вирішувала про них помовчати.
Проект "Тhe Shapes of Colour (Форми Кольору)" – це щось зовсім інше, в якомусь сенсі експериментальний для мене формат розповіді про світ. Можливо, просто потрібна була пауза від змісту, від розповіді чогось конкретного, соціального. Фотографії, які беруть участь в новій серії, були зняті в Києві, на Русанівці з вересня до грудня 2018 року. Я вибрала воду як поверхню, яка може як відображати світ навколо себе, подвоїти його, так і скомпонувати, розчиняти, робити його невпізнанним.
При зникненні Форми залишається Колір. Але виявляється, що у нього теж є свої форми.
І емоції. І враження.
Виходить, що це знову лірична авторська розповідь, але в іншому ключі…», –
розповідає автор фотопроекту Елеонора Тривігно.

Презентація та відкриття фотопроекту 24 січня о 19.00, тривтаиме виставка до 31 січня у Будинку Кіно за адресою: Київ, вул. Саксаганського, 6.
Вхід вільний.

Куратор фотопроекту  Валерій Лещинський.

Про фотографа:
Елеонора Тривігно / Eleonora Trivigno народилась в Італії, живе і працює в Україні. Арт-фотографією займається кілька років. Бере участь в міжнародних фотосалонах та конкурсах. Створила декілька авторських фотопроектів, які з успіхом експонувались в Україні і Італії
Входить до арт-об`єднання «Кievphotos-Hall 2012»

фотопроект Елеонори Тривігно «The Shapes of Colour / Форми Кольору»

 

фотопроект Елеонори Тривігно «The Shapes of Colour / Форми Кольору»

 

фотопроект Елеонори Тривігно «The Shapes of Colour / Форми Кольору»