Культурний тренд Літо 2020

«Я доволі часто думаю про цей вислів: "Піти подихати повітрям". Він означає, що за повітрям доводиться йти кудись в інше місце. Що там, де ти зараз, ти задихаєшся…». Так писав Давид Фонкінос. Щоб не задихатись у ситуації, у якій перебуває наш світ зараз – давайте дихати мистецтвом. 

Традиційно у свіжому випуску журналу ми висвітлили різні жанри мистецтва, особливу увагу приділивши театру та літературі. Ми говорили про «Київ модерн-балет» з його засновником Раду Поклітару, про книговидавничу справу з поетесою, художницею та засновницею «Видавництва Старого Лева» Мар’яною Савкою, про особливості сучасного театру з режисеркою Київського академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра Тамарою Труновою. Героєм нашої спецрубрики «Відверто кажучи» став відомий український поет Сергій Жадан. Унікальність та особливості українського мистецтва ми детально розглянули з мистецтвознавицею Оленою Кашшай. З радістю також познайомимо вас ближче з талановитим українським скульптором Дмитром Греком, а також презентуємо фотопроєкт, відомого в Україні та далеко за її межами, фотографа Євгена Самученка. 

Читайте та наДИХАЙТЕсь змістовним та високим мистецтвом!

Ми за те, щоб виник діалог – між вами і героями, вами і журналістами, вами і мистецтвом, про яке йшлося у випуску. Це наш критерій успішності кожного номеру. 

 

Проживаєте за кордоном?