Сімейні цінності. Презентація серії художніх робіт у ресторані "Прага"

13 жовтня з 10.00 до 18.00 на території ресторану "Прага" в Києві буде представлена серія робіт "Сімейні цінності"  сучасних українських митців. Виставка-презентація пройде у рамках "Алеї художників" - щорічного масштабного заходу київського ресторану "Прага", що об'єднує талановитих майстрів: художників, авторів аксесуарів, дизайнерів, скульпторів...

Сімейні цінності.


Сім'я - наша цитадель. Наш фундамент, наша сила. Про цінність людей, які люблять та сприймають нас такими, які ми є. Які завжди підтримають та допоможуть. Які щиро радіють за нас та співчувають нам. Про сім'ю - на полотнах  сучасних українських художників: Анни Козирєвої, Тетяни Житченко, Надії Горбатової, Анни Таранішиної, Марії Лис. 

13 жовтня протягом всього дня з 10.00 до 18.00. На Алеї художників на території ресторану "Прага" за адресою: Київ, пр-т Ак. Глушкова, 1.

Запрошуємо! Вхід вільний.
Посилання на сторінку заходу на ФБ: www.facebook.com/events/703522783487480

Про учасниць:

Ганна Таранішина займається живописом з 2013 року. З тих пір постійно удосконалює свої навички та вивчає нові техніки. Роботи Ганни беруть участь у різноманітних конкурсах та виставках України. Її картини відображають красу навколо нас, вони про витонченість природи, різноманіття кольорів, про повсякденні дрібниці. 

Протягом останніх 13-ти років Надія Горбатова професійно займається дизайном інтер'єрів, але три роки тому в її житті відновилося захоплення живописом. Надія народилася в Полтаві, закінчила Полтавську художню школу, вищу освіту отримала за спеціальністю «Архітектура».Сьогодні сфера живопису посіла перше місце в професійних пріоритетах Надії. З 2016-го року активно організовує персональні виставки, бере участь у різних художніх виставках і арт-проектах, серед яких Ukrainian Art week, Ankara Art Fair, Міжнародний проект «Women's Essence» у Мадриді, представлення картини «Шлях» у виставці «Імпресіонізм. Українська версія» у Парижі.

Марія Лис займається художнім мистецтвом з раннього дитинства – з 6-ти років. А вже у 12 взяла участь зі свою роботою у конкурсі у Черкаському художньому музеї та посіла перше місце. На сьогоднішній день Марія веде активну виставкову діяльність, а також займається дизайном інтер’єрів.За останні три роки картини Марії були представлені у рамках проекту ARTKULTURA – MILANO Ukrainian Art week in Milan, на виставці «Art Reviviscence» у Києві, на 8-му Всеукраїнському фестивалі Folk Ukraine, на виставці White Ribbon Ukraine у Верховній Раді України, а також в рамках Ukrainian Art week in Kyiv, на виставці у київській галереї M17 та в Інституті проблем сучасного мистецтва. У 2018 році відбулась персональна виставка Марії у галереї AMD design, де художниця представила свій арт-проект «Faces».

Тетяна Житченко любить малювати картини з дитинства, але як художниця вперше заявила про себе в 2014 році. Її картини - джерело світла, добра, тепла і світу. Вони надихають на красиве і яскраве. «Мої малюнки - це світ дитини, яка живе в кожному з нас. Я передав любов, переживання, філософію, своє особисте бачення світу. Мої картини, як діти, вимагають турботи і любові».

Анна Козирєва веде активну виставкову діяльність, бере участь у художніх конкурсах з графіки та живопису. У списку участь у «ІІ Всеукраїнському конкурсі ручної графіки», у щорічній міжнародній премії «Odessa International Art Prize 2018», учасниця колективних виставок Art Seasons «Art Winter Contemporary» і «Art Autumn Contemporary» в Центрі сучасного мистецтва М17, проводила благодійну персональну виставку в «Єврейському Хесед« Бней Азріель», брала участь в« ХV міжнародній виставці-конкурсі Ukrainian Art Week »,« ІІ Всеукраїнській виставці-конкурсі візуального мистецтва» в Національній академії мистецтв України, м.Київ, Міжнародній виставці-конкурсі в Німеччини "AUTO | MACHT | MOBILITÄT", Kunstpreises Worpswede 2017, у виставці «ART: EGO WHITE birthday» в SpivakovskaART: EGO gallery, м.Київ, та інші. У 2019 році відбулась персональная виставка Анни в Арт-просторі SmArtville «На горищі», м.Київ.