«Простір та час». Персональна виставка Костянтина Плетенецького

26 квітня у київській галереї Portal 11 відкривається персональна художня виставка Костянтина Плетенецького «Простір та час», яка представить цілісні пейзажні образи, що розкривають свою самобутність у співставленні з широким світовим контекстом.

Роботи Костянтина відрізняються гармонійною палітрою кольорів, глибиною зображених об'єктів, виразним стилем передачі. Художник запрошує гостей поринути у яскравий світ пейзажних образів, виконаних в імпресіоністичному стилі.

«У своїй загальній теорії відносності Ейнштейн довів нерозривний зв'язок простору та часу. Це означає, що там, де змінюються властивості часу, змінюються властивості простору. Відповідно, де змінюються властивості простору - змінюються властивості часу. Ці поняття  існують  поза межами  нашого сприйняття...» Костянтин Плетенецький

Виставка Костянтина Плетенецького «Простір та час» відкривається 26 квітня та триватиме до 12 травня у галереї Portal 11 за адресою: м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 11.

Про автора
Костянтин Плетенецький – український художник, фотограф, скульптор. Роботи автора були представлені на виставках в Римі, Брюгге та Києві, картини знаходяться в приватних колекціях в США, Китаї, Австрії та Естонії.

"Простір та час". Персональна виставка Костянтина Плетенецького