Проекції. Виставка живопису Василя Стефанишина у Львові

5 жовтня у Львівській обласній філармонії відкрилась персональна виставка українського художника Василя Стефанишина. У жителів та гостей міста ще є можливість відвідати експозицію до 21 жовтня.

Серія абстрактних робіт візуалізує творчі та професійні зацікавлення художника проблематикою сучасного інформаційного середовища, місце особистості в хаосі віртуального світу «мережі», цифрового сліду людини та соціальних груп, генерування та обчислення великих обсягів інформації, маніпулювання нею, використання її як новітньої зброї у глобальному протистоянні. Присутність різноманітних за формою та властивостями ліній, що запозичено із технічних наук, зокрема креслень, дає ефект матеріальності, структуризує плями на форматі, створює ефект руху.

Роботи нагадують цифрове мистецтво, однак, всі вони написані на полотнах акриловими фарбами. Автор взяв за мету створити цілісний образ відчуття швидкоплинності часу, проблеми ідентифікації суспільства в епоху цифрових та комунікаційних технологій. Одним із головних засобів виразності був обраний контраст форм та кольору. 

Виставка проходить до 21 жовтня у Львівській обласній філармонії за адресою м. Львів, вул. Чайковського, 7.

Василь Стефанишин – український художник, працює в галузі монументального і станкового живопису. Проживає в м. Івано-Франківську. Брав участь у різноманітних групових виставках, і наразі представляє свою першу персональну. Три роки працював над розписами храмів, після чого захотів створити дещо абсолютно протилежне, про актуальне сьогодення. 

Проекції. Виставка Василя Стефанишина

 

Виставка живопису Василя Стефанишина у Львові

 

Виставка живопису Василя Стефанишина у Львові