Презентація програми Екстер в Одесі

4 липня о 19:00 Impact Hub Odesa у партнерстві з Українським інститутом запрошують на відкриту презентацію програми міжнародних обмінів і творчих резиденцій "Екстер" для мистецької спільноти Одеси. Презентацію проводитиме менеджер програми Олександр Виноградов.

ЕКСТЕР — довгострокова програма міжнародних резиденцій у сфері сучасного мистецтва, розроблена Українським інститутом для українських митців, кураторів та арт-критиків. У другому циклі програми резиденційні можливості у 10 інституціях Великої Британії, Іспанії, Литви, Німеччини, Польщі, США, Франції та Чехії у вересні-листопаді 2019 року. 

Презентація програми Екстер в Одесі


Програма сприяє обміну та співпраці між фахівцями, а також посилює присутність України в міжнародній мистецькій спільноті. Програма носить ім’я української мисткині Олександри Екстер (1882–1949) — знакової представниці світового авангарду, представниці європейського кубізму та футуризму, чия творчість змінила світову сценографію і не тільки.

На презентації Олександр Виноградов докладно розповість про мистецькі резиденції, що увійшли до другого циклу програми ЕКСТЕР, та детальніше зупиниться на критеріях оцінювання заявок. 

Вхід вільний, за реєстрацією: https://forms.gle/NT8T9jZGHkoj7Sca8

Презентація пройде 4 липня о 19.00 у вітальні Impact Hub Odesa за адресою: Одеса, вул. Грецька, 1а.