Презентація ювелірного бренду Makatsaria Jewelry, а також благодійного фонду Іраклі Макацарія

20 листопада в київському ресторані «КАМА» відбулася закрита зіркова презентація ювелірного бренду Makatsaria Jewelry, а також благодійного фонду Іраклі Макацарія.

Іраклі Макацарія – телеведучий, тренер проекту «Зважені та щасливі», суддя грузинського проекту «Танці з зірками» та кінопродюсер, який вже давно є одним із найяскравіших представників української творчої індустрії. Тепер він став ще й ідейним натхненником і власником ювелірного бренду Makatsaria Jewelry, а також свого благодійного фонду.

Презентація ювелірного бренду Makatsaria Jewelry, а також благодійного фонду Іраклі Макацарія


Нова колекція бренду Makatsaria Jewelry вперше представили київській публіці, до того ж у дивовижний спосіб. Вироби з білого і жовтого золота з чорними і білими діамантами були закуті у крижані брили, що робило їх  ще більш ефектними, а їхній розгляд перетворювався для глядачів у захопливе заняття. Ці чудернацькі моноліти спеціально спорудили за задумом Іраклі. Ювелірний бренд поклав початок благодійній діяльності Іраклі Макацарія. Він заснував свій фонд, куди буде відправлятися 25% від продажів Makatsaria Jewelry. Перша мета благодійного фонду Іраклі – купівля нового обладнання у відділення реанімації перинатального центру Києва, де виходжують малят. Важливість цього обладнання для малят, які не вміють ні дихати, ні їсти важко переоцінити, адже все за них роблять апарати. Сума, яку фонд планує зібрати найближчим часом, – 300 тисяч грн.

«Як не сумно це звучить, але кожна десята дитина у світі народжується недоношеною, дуже маленькою, – звернула увагу присутніх ведуча Іванна Онуфрійчук і підкреслила важливість діяльності перинатального центру Києва: – У цьому центрі виховують найменших діточок. Тут був поставлений рекорд Гіннеса України: тут виходили дитину вагою 580 грам!».

На відкритті також звернули увагу на роль спорту у світі та житті Іраклі, телеведучого та тренера проекту «Зважені та щасливі». Саме участь у цьому проекті його надихнула на створення свого ювелірного проекту і на те, аби головним символом проекту зробити гантельку. Усі інші прикраси обіграються навколо її форми. У підвісках, браслетах є елементи гантельки.  Ця форма стала відмінною рисою бренда, яка відрізняє його від інших. Іраклі переконаний, що аби бути здатним робити добрі справи, треба бути сильним і вести здоровий спосіб життя. І за це немов би агітують і прикраси. 

Презентація ювелірного бренду Makatsaria Jewelry, а також благодійного фонду Іраклі Макацарія


«Я сьогодні дуже щаслива людина, адже здійснив свою мрію. Ще півроку тому ми з моїм другом ювеліром Кахою лише розмовляли про те, як хотіли б допомагати людям. І тоді нам прийшла ідея створити платформу, яка стане фінансовим ресурсом для наших благодійних цілей. І коли ми замислилися, кому будемо допомагати, я згадав історію дівчини, яка писала мені про київський перинатальний центр ще два роки тому. І тут пазл зійшовся. Зараз ми збираємо суму, щоб купити обладнання для цього перинатального центру найменших діток України», – поділився Іраклі з друзями.

Гостями вечора стали засновниця бренду Zarina Наталія Нетовкіна, тренер Аніта Луценко, телеведучі Анатолій Анатоліч, Вікторія Батуї, Тимур Мирошниченко, Марина Боржемська, Надія Матвєєва, Маша Виноградова, Даніель Салем, Тетяна Терехова, танцівники Яна Заєць, Ілона Гвоздьова, Макс Леонов, Юлія Сахневич, актриса Олена Алімова, кліпмейкер Юрій Двіжона, співачки katya, Анастасія Кожевникова, Lilu, а також Олімпія Вайтмусташ, Катя Садова, Марися Горобець, Марина Артістова, Дмитро Дір, Олексій Прищепа та інші.
Особливу атмосферу вечора створили грузинські музиканти Гіоргі Гілігашвілі та Гіоргі Дараквелізде. 

Презентація ювелірного бренду Makatsaria Jewelry, а також благодійного фонду Іраклі Макацарія

 

Іраклі Макацарія

На фото: Іраклі Макацарія

Іраклі Макацарія і Катя Осадча

На фото: Іраклі Макацарія і Катя Осадча

Іраклі Макацарія і Анатолій Анатоліч

На фото: Іраклі Макацарія і Анатлій Анатоліч

Презентація бренду Іраклі Макацарія


Матеріал підготувала: Світлана Соколова
Фотографії: © 2019 YULA