Плетенецький Костянтин

ПЛЕТЕНЕЦЬКИЙ КОСТЯНТИН
ГЕОРГІЙОВИЧ

КОНТАКТИ:
www.facebook.com/kpletenetskyy
тел.: +38 (050) 380-69-68
____________________________

Костянтин народився в м. Харкові, завжди був невиправним мрійником, захоплювався подорожами Жака Іва Кусто та освоєнням континентального шельфу. Саме тому в його малюнках, починаючи з дитинства, провідною темою виступають вітрильники, далекі острови та пірати. 

Подорожі для Костянтина – невичерпне джерело натхнення. Він відвідав більше 40 країн світу та навіть побував в Антарктиді (промисловий рейс, що тривав 187 діб без берегу). З кожної подорожі Костянтин привозить безліч світлин та незабутніх вражень, які намагається втілити в своїх художніх роботах.

Окрім подорожей, у митця широке коло інших захоплень: особливе місце в душі займають вітрильні яхти, дайвінг, підводне полювання та заняття кунг-фу в школі Чунг-Нам-Во-Дао.


«ГОЛОВНА ЗАДАЧА МИТЦЯ – ПЕРЕДАТИ ЕМОЦІЇ,
КРАСУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, ЛЮДЕЙ І ЇХ ВІДНОСИН.  
НА МОЮ ДУМКУ, ЛЮДИ ПРАГНУТЬ БАЧИТИ В РОБОТАХ ЩОСЬ ПРИЄМНЕ,
ПОЗИТИВНЕ, ЩО ВІДВОЛІКАЄ ВІД СІРОГО НАПРУЖЕНОГО СЬОГОДЕННЯ»
 
Костянтин ПлетенецькийСеред картин художника є і натюрморти, і портрети, і абстрактний живопис, і роботи в стилі «фентезі», які виконані в різноманітних техніках: від акварелі, олійного живопису до міні гравюри у вигляді Exlibris та скульптури. Роботи Костянтина знаходяться в приватних колекція поціновувачів мистецтва не тільки в Україні, а і в США, Китаї, Австрії та Естонії.  

Костянтин не тільки художник, але також і талановитий фотограф. Він закінчив курси фотографії «Foto 7»,  курси графіки та скульптури під керівництвом Г. Я. Хусіда, курс живопису, а також курс художньої фотографії та скульптури «Скульптурний цех» Івана Підгайного. 

Костянтин – випускник Миколаївського кораблебудівного інституту ім. Макарова, спеціальність «Архітектура та проектування суден». Після розподілу в Київ Костянтин працював на керівних посадах в таких відомих компаніях, як «Кока-Кола Аматіл», «САН Інтербрю», «Вім-біль-дан» та «Агрозахист Донбас».

ВИСТАВКИ / КОНКУРСИ / НАГОРОДИ

2017 – виставка в художній галереї «Триптих», яка мала великий успіх і кілька картин було продано безпосередньо  з виставки.  


ФОТОГАЛЕРЕЯ КАРТИН КОСТЯНТИНА. ОЛІЙНИЙ ЖИВОПИС
 ФОТОГАЛЕРЕЯ КАРТИН КОСТЯНТИНА. АКВАРЕЛЬ