У Києві проходить персональна виставка всесвітньовідомого художника Хань Юйченя «Мистецтво Тибету»

До 16 лютого в Національному музеї «Київська картинна галерея» триває персональна виставка всесвітньовідомого художника Хань Юйченя «Мистецтво Тибету»

Головна тема української виставки митця – Тибет, з його захоплюючими пейзажами, фантастичними монастирями, високими горами, древніми загубленими містами, його давньою культурою та самобутніми мешканцями. Більшість робіт ілюструють буденне життя мешканців Тибету: ченців, паломників, простих трудівників. На виставці представлено 49 робіт майстра.

Хань Юйчень завжди захоплювався Тибетом. За останні десять років художник неодноразово перетинав гірську місцевість та долини у підніжжя найвищих гір світу, зупиняючись в тібетських родинах та відвідуючи пасовища. Таке близьке знайомство проявляється на полотнах художника. Митець називає цей сніжний та містичний регіон втіленням царства «чистоти». «Тібетці - скромні та чіпкі люди, їхні очі сповнені доброти… Краса Тибету полягає у його людях, які живуть щасливо ти мирно, але інтенсивно та пристрасно. Їхнє щастя рухає мною, тому я намагаюся приносити радість іншим людям» - говорить Хань Юйчень… Результатами майстерного володіння формальними та технічними засобами є багате зібрання індивідуальних та групових портретів, які з яскравими та дуже природними акцентами говорять нам про екзистенційну та духовну долю людей «даху світу», про дивовижну стійкість до екстремальних кліматичних умов, але, перш за все, про їхню духовну силу, про містичні схильності та колективну душу, пронизану яскравістю неба та чистотою землі і повітря. На цих полотнах - Тибет народів великих етнічних груп, у центрі яких завжди лежить глибока буддійська релігійність.

Хань Юйчень – всесвітньовідомий китайський художник, каліграф, фотограф, заслужений професор і засновник музею європейського живопису 19-го століття в місті Ханьдань (Хебей, Китай). Роботи цього знаного у світі художника входять до державних і приватних колекцій в усіх куточках світу: від Національного музею Китаю в Пекіні до колекції колишнього президента Франції Ніколя Саркозі.

Виставка відкрита для відвідування з 6 по 16 лютого  в Національному музеї «Київська картинна галерея» за адресою: Київ, вул. Терещенківська, 9.
Режим роботи: понеділок та четвер - вихідні; решта днів - 10.00-18.00 (каса до 17.00) 

персональна виставка всесвітньовідомого художника Хань Юйченя «Мистецтво Тибету»

 

персональна виставка всесвітньовідомого художника Хань Юйченя «Мистецтво Тибету»

 

персональна виставка всесвітньовідомого художника Хань Юйченя «Мистецтво Тибету»

 

персональна виставка всесвітньовідомого художника Хань Юйченя «Мистецтво Тибету»