"Паризька опера". Прем'єра фільму в Україні

Дистриб'ютор європейського та американського кіно Must See Movie за підтримки Французького інституту в Україні представляє "Паризьку оперу". Прем'єра відбудеться у кінотеатрах Києва вже 29 листопада.

У фільмі зіграв Бенжамін Мільпьє – відомий французький танцівник, хореограф і чоловік Наталі Портман. Він також є композитором картини. Режисерові Жанр-Стефану Брону довелось вмовляти Стефана Ліссньо, директора Паризької національної опери, дозволити зняти цей фільм.

Фільм знімали у Франції та Швейцарії. Як писали критики: «Жодного туристичного глянцю. Ніяких акторів. Не покзаний навіть знаменитий фасад — все знімалось зсередини. Знімались суперечки, перемовини, лайки».


Про фільм

Осінь 2015 року. Стефан Лісснер завершує свою першу прес-конференцію в якості директора Паризької національної опери. За лаштунками артисти і технічний персонал готуються відкрити новий театральний сезон оперою Шонберга «Мойсей і Аарон». Та не все проходить добре: виконавці неочікувано проголошують страйк, ще й живий бик потрапляє до трупи як «актор другого плану».
Тим часом у Академії при Паризькій опері починає кар‘єру молодий соліст Михайло Тимошенко. У коридорах Опери Бастилії доля зводить його з Бріном Терфелем, одним з найкращих сучасних голосів…
Театральний сезон у розпалі , у кадрі з‘являються все нові й нові персонажі, розігруючи «людську комедію» серед оперних декорацій. Директор театру стикається з новими перешкодами, та шоу має тривати за будь-яку ціну.
Зірковий хореограф Бенжамін Мільпьє лишає театр невдовзі після свого призначення на посаду головного балетмейстера Опера Гарньє. Підготовка до шестигодинної опери Вагнера «Нюрберзькі мейстерзінгери» покликав знову об‘єднати трупу.

Прем'єра фільму "Паризька опера" у кінотеатрах Києва вже 29 листопада.

Фільм Паризька опера