"Парад проектів". У Києві відбудеться фестиваль художньої фотографії

З 25 вересня по 7 жовтня у Національному музеї ім. Т. Шевченка відбудеться Фестиваль художньої фотографії "Парад проектів", у рамках якого 15 авторів покажуть свої рефлексії на оточуючий світ. 

Під час фотовиставки на гостей чекають творчі зустрічі з фотографами, лекції від фахівців щодо професійного розвитку фотографів сьогодня, приємні знайомства, неформальне спілкування з творчими та талановитими. Виставка охоплює різноманітні жанри фотографії, що робить її різноплановою та цікавою для поціновувачів різних сюжетів для фотозйомок.  

Для арт-критиків дуже важливо порівняти між собою різних авторів і відзначити різні тенденції в сучасному фотомистецтві. Адже не секрет, що фотографія з появою цифрових технологій вийшла на якісно інший рівень. Наскільки він краще або гірше класичної фотографії – ця тема окремих дискусій. Однак молодь, активно використовуючи нові технології, сміливо рветься в бій, не завжди розуміючи, що техніка виконання вторинна. А цікаві в першу чергу задум і його рішення. Тому фестиваль «Парад проектів» дає багатьом фотографам рідкісний шанс порівняти свою творчість з роботами інших фотохудожників. І, можливо, провести переоцінку власних можливостей.

Виставка проходитиме з 25 вересня по 7 жовтня за адресою: м. Київ, Національний музей ім..Т.Шевченка, бульвар Т.Шевченка, 12. Для відвідування фотовиставки потрібно придбати квиток у музей. 
Арт-директор фестивалю художньої фотографії «Парад проектів»  Андрій Котлярчук.