Відомі імена переможців Odesa International Art Prize 2019

Вже вдруге в Одесі пройшов Міжнародний художній конкурс, у рамках якого з 5 по 23 серпня 2019 року у галереї «Сади перемоги» увазі одеситів та гостей міста була представлена виставка робіт 10-ти сучасних українських художників – номінантів Odesa International Art Prize, відібраних на конкурсних засадах членами журі конкурсу. 

Odesa International Art Prize 2019

На фото: роботи однії з учасниць Odesa International Art Prize 2019 Марини Бородулі

Протягом періоду виставки усі бажаючі могли віддати свій голос за того, чиє мистецтво вважають найбільш цікавим та привабливим – за результатами голосування «Приз глядацьких симпатій» отримала молода українська художниця Яна Дульгер.

Яна Дульгер українська художниця

На фото: українська художниця Яна Дульгер

Представники професійного журі серед усіх учасників вибрали переможця, який отримав головну премію OIAP 2019 – призи від партнерів та грошову винагороду.
Лауреатом Odesa International Art Prize 2019 став київський художник Андрій Жуков. 

Саба Кікнавелідзе та Андрій Жуков

На фото: Саба Кікнавеідзе та Андрій Жуков

«”OIAP 2019” відрізняється від минулорічного, – коментує організатор конкурсу одеський художник Саба Кікнавелідзе. –  Ми отримали набагато більше заявок не лише з України, але і з-за кордону. Варто відмітити, що збільшився не лише кількісний показник, але також і якісний. Роботи цього року показали глядачеві більш широкий спектр виконавських технік та стилей.
Також, що є досить важливим, Odesa International Art Prize у 2019 році знайшов свого першого мецената – Михайла Айзиковича, завдяки якому ми змогли організувати захід на високому рівні. Конкурс цього року був яскравим, цікавим, мав гарний показник продажів і творчих пропозицій співпраці для номінантам від галереї «Сади перемоги"».
 

Саба Кікнавелідзе

На фото: організатор конкурсу одеський художник Саба Кікнавелідзе

«Odessa International Art Prize» – це щорічна міжнародна премія для художників живописців, яка ставить перед собою завдання виявляти талановитих художників серед любителів і професіоналів. Взяти участь у конкурсі на присудження мистецької премії можуть бажаючі з усього світу. Конкурс покликаний прискорити кар'єрне зростання художників завдяки груповій виставці номінантів. Лауреату присуджується одноразова премія. Лауреат може використовувати ці гроші на свій розсуд.
Партнери конкурсу: «Rosa» – виробник товарів для живопису,  «Green Forest», «L’azure».

Фото: Володимир Мельник