Новости

News
Творчий вечір Веніаміна Смєхова у Києві
25 жовтня у «Будинку кіно» відбудеться творчій вечір найкращого Атоса світового кінематографа — Веніаміна Смєхова.
News
Сімейні цінності
13 жовтня з 10.00 до 18.00 на території ресторану "Прага" в Києві буде представлена серія робіт "Сімейні цінності"  сучасних українських митців. Виставка-презентація пройде у рамках "Алеї художників" - щорічного масштабного заходу київського ресторану "Прага", що об'єднує талановитих майстрів: художників, авторів аксесуарів, дизайнерів, скульпторів...
News
Артпроєкт Генезис 2019
31 жовтня, о 18.30, в галереї «Танцюючий будинок» (м. Прага, Чехія) відбудеться урочисте відкриття українського мультиартпроєкту «Генезис» – шляху до внутрішнього переусвідомлення глядачем себе й світу, своїх мотивів та ролі через мистецтво в різних його проявах: у живописі, скульптурі, інсталяції, відео, або в перформансі. 
News
«Мир Православной Иконы»
Zavalnyi Art Center и духовно-просветительский Центр Равноапостольского Великого Князя Владимира приглашают на персональную выставку Анны Завальной «Мир Православной Иконы», которая представляет 20 современных икон, созданных по старинной аутентичной византийской технике с соблюдением православного иконографического канона.
News
художня виставка «Сади Семіраміди»
12 вересня в Ботанічному саду ім. М.М.Гришка у Києві галерея Art for People відкриє художню виставку «Сади Семіраміди». Різні техніки представлених робіт художників об’єднані головним принципом – відчуттям любові та всього спектру світлих почуттів від побаченого. 
News
MERIDIAN CZERNOWITZ видасть нову книжку Тараса Прохаська «Так, але…»
На початку вересня Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ видасть нову книжку Тараса Прохаська «Так, але…». Це збірка короткої прози, написаної протягом останніх років. У книзі ви знайдете 34 тексти про «балькони й фіранки, світло й каміння, гойдалки й туалети, проходи містом і знімання фільму в Карпатах» та багато іншого.
News
Odesa International Art Prize 2019
Вже вдруге в Одесі пройшов Міжнародний художній конкурс, у рамках якого з 5 по 23 серпня 2019 року у галереї «Сади перемоги» увазі одеситів та гостей міста буле представлена виставка робіт 10-ти сучасних українських художників – номінантів Odesa International Art Prize, відібраних на конкурсних засадах членами журі конкурсу. 
News
Буття сакрального
17 вересня у Національному музеї Т.Г. Шевченка (зал «Атріум») вперше у Києві відкриється персональна виставка Надії Мартиненко «Буття сакрального». Серія робіт створена сучасною українською художницею з метою привернути увагу глядача до цінності національного світогляду і необхідності його усвідомлення та інтеграції у сучасне життя.  
News
Виставка братів Зігура в Італії
Єгор та Микита Зігура демонструють експозицію BIFRONTE у італійській комуні Кастель-Аркуато у галереї Spazio Gioele Chi. Раніше проект було експоновано в Україні, Італії, Іспанії та Франції. Зокрема, BIFRONTE була доступна для перегляду у галереї Des Dominicains у Франції, Ніцца з 15 по 25 липня. У Кастель-Аркуато митці представляють скульптури з проектів Welkin, AfterToday та Edem.
News
арт-проект «Emoveo»
27 серпня в Gallery83 буде презентовано арт-проект «Emoveo» за участю авторів Тетяни Русецької, Тетяни Колісник, Поліни Кузнєцової, Євгенія Примаченко. Експозиція виставки складається з живописних полотен, а також скульптури. Назва виставки «Emoveo» (лат. – вражаю, хвилюю) відсилає нас до роздумів про природу емоцій і почуттів. Емоції – це особливий вид психологічних станів людини. «Мова емоцій» одна для всіх живих істот на нашій планеті.
News
Дні відкритих дверей у Європейській Школі Дизайну
3-5 вересня 2019 в Європейській Школі Дизайну (EDS) традиційно пройдуть Дні відкритих дверей. У програмі презентація Школи, програм навчання, випускних робіт слухачів; короткі лекції про професію дизайнера, інтерактивні майстер-класи; історії успіху та досягнення кращих випускників Школи; розіграші знижок на навчання.
News
«From people to people». Выставка в Испан
С 20 июня по 5 июля в Centro Civico Delicias в Сарагосе, Испания, прошла выставка современной украинской художницы Ирины Федоренко (SEMIRA) «From people to people». Организатор и куратор выставки – Carlos Garcia Lahoz. Выставка прошла при поддержке Посольства Украины в Испании. 
News
Литературный баттл «Про завтра» в Одессе
18 августа с 16.00 до 18.00 в Одессе в библиотеке им. М.С. Грушевского пройдет литературный баттл двух авторов-фантастов, Вероники Волынской и Полины Яцюк, о будущем, "про завтра". Что формирует наше будущее – наши стремления, решения и поступки или все мы бесправные пешки в руках истории или судьбы? Каким мы видим будущее и чего боимся? И почему мы боимся Завтра?
News
Інверсія пам'яті
31 липня о 19.00 у Києві у Mironova Foundation відкриється мультимедійний арт-проект «Інверсія пам’яті», що поєднує живопис Віктора Сидоренка, скульптуру Назара Білика та фотографію Сергія Мельниченка. Проект досліджує психологічні стани людини, порушує проблеми самоідентифікації, взаємодії історичної пам’яті та сьогодення.
News
У Києві пройшла творча зустріч з Іваном Вирипаєвим
14 липня вперше в Україні у Будинку кіно пройшов творчий вечір видатного драматурга, кінорежисера, сценариста, актора та одного з основоположників «нової драми» Івана Вирипаєва. «Він є одним з найбільш талановитих сучасних драматургів Європи», — пише The New York Times.
News
Международный фестиваль акварелистов «Step by Step»
С 15 по 18 августа в Польше в г. Гданьске пройдет Международный фестиваль акварелистов «Step by Step». Программа фестиваля будет включать в себя мастер-классы, демонстрации мастерства польских художников-акварелистов и мастеров со всего мира, презентации, экскурсионную и культурную программу. Но главная его составляющая – это выставка лидеров и мастеров International Watercolor Society, которые были отобраны членами жюри фестиваля на конкурсной основе. 
News
Єгор та Микита Зігура презентують проект BIFRONTE у Ніцці
15 липня у галереї Des Dominicains (Франція, Ніцца) брати Зігура презентують експозицію BIFRONTE. Спільний проект вже демонструвався в Україні, Іспанії та Італії. Один із ключових задумів – підкреслити, унаочнити глибинний внутрішній зв'язок, тонку діалогічність між їхніми підходами до пластичного мистецтва, втіленими у їх проектах. 
News
Проект-взаємодія “Good life”
12 липня у київській художній галереї "Митець" відкривається проект-взаємодія “Good life”, який представить творчість 22 українських митців. “Good life” це перш за все внутрішнє осяяння, відчуття своєї душі, розшифрування смислів, віра у все прекрасне, що є у цьому світі. Ціль проекту у встановленні живої комунікації, щоб мати можливість висловитись і бути почутим.
News
Tandem
З 11 по 23 липня в ЦСМ «Білий Світ» проходитиме групова виставка «TANDEM», яка представить екслібриси понад 60 графіків з України та Чехії. Цю грандіозну виставку спільними силами представляють центр сучасного мистецтва «Білий Світ», український Екслібрис-клуб і чеська Асоціація колекціонерів та шанувальників екслібрису.
News
Конкурс Safe fashion
Ukrainian Fashion Week та Rozetka запустили конкурс молодих дизайнерів Safe Fashion. Прийом заявок триває до 4 серпня! До конкурсу запрошуються, як люди з фаховою освітою, так і усі, хто пов‘язує своє життя з модою або вважає свої ідеї релевантними темі конкурсу. Учасники створюватимуть колекції одягу та аксесуарів зі світловідбивними елементами. 
News
Презентація програми Екстер в Одесі
4 липня о 19:00 Impact Hub Odesa у партнерстві з Українським інститутом запрошують на відкриту презентацію програми міжнародних обмінів і творчих резиденцій "Екстер" для мистецької спільноти Одеси. Презентацію проводитиме менеджер програми Олександр Виноградов.
News
виставковий проект Романа Мініна – Minin(g) Charleroi
5 липня у Бельгії відкриється новий виставковий проект Романа Мініна – Minin(g) Charleroi. Експозиція буде представлена в одному з найцікавіших міст Бельгії, яке називають «чорною» столицею країни, – у Шарлеруа, а саме у музеї Le Bois du Cazier.  Це вже другий проект Романа Мініна у Бельгії цього сезону.
News
В галерее Лавра в Киеве пройдет арт-проект «Verbalization»
6 июля в муниципальной галерее Лавра будет презентован междисциплинарный арт-проект «Verbalization», который направлен на поиски и построение системы коммуникации между участниками арт-процесса. В экспозиции будут представлены работы следующих украинских авторов: Omnia Voivat, Антон Поперняк, Константин Лизогуб, Александра Ковалёва, Евгений Лапченко, Дарина Микитюк, Алёна Кузнецова, Volt Agapeev, Тарас Бондаренко, Ростислав Гарбар, Александр Шимбаровский, Виталий Святец, Ирина Ворона, Анна Бартосик, Ярослав Костко.
News
В Киеве состоится творческая встреча «Миры Ивана Вырыпаева»
14 июля в 19:00 в Киеве в Доме Кино пройдет Творческий вечер выдающегося драматурга, кинорежиссера, сценариста, актера и одного из основоположников «новой драмы» – Ивана Вырыпаева. 
News
виставка Романа Романишина «3D»
До 26 червня в ЦСМ «Білий Світ» експонується виставка Романа Романишина «3D». Увазі публіки представлені багато славнозвісних кольорових офортів, в яких автор долає обмеження двомірності; складні і таємничі, але чарівні левкасні роботи, натхнені змінами пор року; скульптури і кінетичні об’єкти, щоб остаточно занурити глядача у магічну реальність.
News
выставка Владимира Бызова
С 7 июня по 30 августа 2019 в ZAVALNYI ART CENTER проходит выставка живописи киевского художника Владимира Бызова. Серия работ «Мир, который вращается вокруг камня» посвящена наиболее распространённому природному материалу на Земле.
News
Опера-антиутопія GAZ
11 червня в Києві на сцені Національного театру ім. І. Франка відбудеться українська прем’єра міжнародного оперного проекту GAZ. 
News
«Екзотичний світ Ханта Слонема»
До 16 чеврня у Національному музеї «Київська картинна галерея» проходить виставка представника американського неоекспресіонізму Ханта Слонема – «Екзотичний світ Ханта Слонема». Організатор події – Serge Sorokko Gallery (Сан-Франциско, США).
News
У Києві відкриється виставка графіки Матвія Вайсберга і Пінхаса Фішеля «Ostinato»
З 28 травня по 9 червня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка графіки Матвія Вайсберга і Пінхаса (Павла) Фішеля «Ostinato». Виставка «Ostinato» – це зустріч двох художників, для яких тема людяності в мистецтві є головною. Назва виставки походить від однойменного методу та техніки музичної композиції, які передбачають багаторазове повторення мелодійної фрази, ритмічної фігури або гармонійного обороту.
News
В рамках KYIV ART WEEK проходить виставка Валентина Попова, Віктора Сидоренка та Слонема Ханта
Serge Sorokko Gallery цього року у рамках Kyiv Art Week представить виставку українського художника Віктора Сидоренка та американських авторів Валентина Попова і Слонема Ханта. Увазі глядачів будуть запропоновані роботи, об'єднані темою «Це не змагання» (This Is Not A Competition).
News
у Києві відбудеться 48-й Кінофестиваль «Молодість»
З 25 травня по 2 червня 2019 року у Києві відбудеться 48-й Кінофестиваль «Молодість». Фестиваль отримав понад 2000 заявок на участь із майже ста країн світу. Локаціями форуму стануть культурний центр «Кінотеатр "Київ"» — фестивальний центр; Поштова площа — відкритий кінотеатр та Баттерфляй DeLuxe — офіційний кінотеатр «Молодості».
News
Фокус представит рейтинг писателей Украины
Событие пройдёт на IX Международном фестивале «Книжный Арсенал». Во время презентации редакция огласит имена лучших писателей страны, отобранных в результате опроса литературных экспертов, в соответствии с числом их упоминаний в СМИ и продажами на ведущем онлайн-портале.
News
У рамках Kyiv Art Week відкриється проект «WELCOME»
23 травня у рамках Kyiv Art Week відкриється колективний проект «WELCOME», учасники якого запрошують до роздумів про значення мистецтва у сучасному світі і, незважаючи на те, що кожен автор несе власний месседж глядачам, художники впевнені, що творчість – це не змагання, а процес творення та рушійна сила.
News
Open Call «Порядок денний»
В червні-липні 2019 Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) за підтримки Інституту проблем сучасного мистецтва організовує Другий Всеукраїнський фестиваль сучасного жіночого мистецтва Ukrainian Contemporary Women’s Art Fest 2019. До участі запрошуються українські жінки: дизайнерки, художниці, творчі спільноти. 
News
Kyiv Art Fair 2019
23 мая в Комплексе «Торонто - Киев» открывается Международная ярмарка искусств Kyiv Art Fair. Программа вечера включает в себя живые выступления диджеев, визуальное шоу, презентацию художественных спецпроектов, а также, собственно, запуск масштабного ярмарке произведений искусств. На время проведения ярмарки территория Комплекса «Торонто - Киев» в 5000 кв.м. превратится в огромную выставку, в рамках которой 39 галерей из Украины, Франции, Австрии, Германии, Грузии, Литвы, Дании, США представят искусство своих художников. 
News
Street Art Photo 2019
16 травня у Києві відкриється фотовиставка Третього Відкритого Фестивалю «Street Art Photo 2019». Протягом місяця у Київській публічній бібліотеці ім. М.В. Гоголя будуть представлені роботи сучасних українських фотографів, які працюють у різних жанрах та техніках, об'єднані темою вуличної фотографії. 
News
Kyiv Art Week 2019
З 20 по 26 травня в Києві пройде четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week. Подія включає в себе ряд інсталяцій і художніх спецпроектів по всьому місту, освітню програму, показ короткометражних фільмів про сучасне українське мистецтво і великий ярмарок галерей і арт-об’єктів Kyiv Art Fair. У цьому році на ярмарку буде представлено і виставлено на продаж понад тисячу робіт світових і українських художників.
News
 Творча зустріч з українським художником Дмитром Ковалем
18 травня о 16.00 в арт-просторі «Дерево життя українського роду» відбудеться відкрита творча зустріч з українським художником Дмитром Ковалем. Нещодавно картину художника «Українська молитва» офіційно проголосили визначним українським твором на державному рівні.
News
«Траєкторія». Відкриття арт-проекту у Mironova gallery
14 травня у Mironova gallery відкривається виставка «Траєкторія», що представить роботи українських митців Альони Кузнєцової (живопис) та Юрія Мусатова (керамічна скульптура). Арт-проект «Траєкторія» є художнім дослідженням  таких понять, як рух, динаміка, енергетика, їх взаємодії та впливу на емоційні поля, створення певних настроїв, які народжуються при поєднанні або перетинанні траєкторій рухів окремих об’єктів, масс, особистостей.
News
Міжнародний салон художньої фотографії «THE BEST of B&W 2019»
4 травня у арт-галереї «Видиво й вино» відкрився Міжнародний салон художньої фотографії «THE BEST of B&W 2019», який представляє творчість сучасних авторів із різних куточків світу.