В Одесі покажуть мультимедійний проект "роздІловІ"

18 жовтня у Тетрі юного глядача в Одесі продемонструють мультимедійний проект "роздІловІ". Це унікальне поєднання сучасної поезії, музики і візуальних образів – коли працюють всі органи чуття.

Учасники живуть в різних країнах і мають індивідуальні проекти, але раз на рік збираються в “роздІловІ”, щоб сказати про головне. Нова версія твору буде представлена в Україні вперше.

В даний час “роздІловІ” існують у двох формах: як живий виступ і як сайт rozdilovi.org у віртуальному вимірі.

Під час виступу візуальна частина створюється наживо на скляній поверхні, а зображення транслюється на екран на сцені.

 

Учасники проекту:

Оля Михайлюк, Київ — режисерка, художниця, перформерка. Працює в Україні, Польщі та Німеччині. Авторка експериментальних мультимедійних проектів за участю найвідоміших українських письменників, музикантів, відеоартистів. В проекті — відбір текстів, драматургія, візуалізація. 

Сергій Жадан, Харків — письменник, перекладач, публіцист. Його твори нагороджені численними національними та міжнародними відзнаками і перекладені багатьма мовами, що зробило автора одним з найпопулярніших українських письменників сучасності. В проекті — авторські тексти, голос.

Олексій Ворсоба, Мінськ — композитор, акордеоніст. Лідер інструментального тріо PortMone, високо оціненого експертами авторитетних музичних видань і премій, а також фестивальною публікою різних країн — від Португалії до Ірану. В проекті — авторські композиції, акордеон.

Томаш Сікора, Вроцлав — музикант, композитор, філософ, активний учасник українсько-польського культурного діалогу. Відомий за участю в гурті Karbido, в складі якого виступав по всій Європі і за її межами. В проекті — авторські композиції, саксофон, саундбокс.

Сергій Пілявець, Івано-Франківськ — відеоартист, віджей. Працює з музичними та театральними перформансами. Медіа-роботи виставлялись в галереях сучасного мистецтва України, Польщі та Німеччини. В проекті — візуалізація та ефекти.

Мультимедійний проект розділові

 

Мультимедійний проект розділові

 

Мультимедійний проект розділові

 

Мультимедійний проект розділові