Левченко Ольга

ЛЕВЧЕНКО ОЛЬГА ЮРІЇВНА

КОНТАКТИ:
www.facebook.com/olevchenko5
www.facebook.com/olevchenkoo
www.photographers.ua/OlgaLevchenko2
www.photospilka.com/index.php?option=com_magic&task=user&id=337
www.fotokto.ru/id5833
email: olev2008@gmail.com
тел.: +38 (050) 382-34-42
__________________________________

«ЗАВДАННЯ ФОТОГРАФА - ДОНЕСТИ ДО ГЛЯДАЧА МАЛЕНЬКІ ЧАСТИНКИ
РЕАЛЬНОГО СВІТУ, РЕАЛЬНОГО ЖИТТЯ, РОЗМІЩЕНІ В ДОЛЯХ СЕКУНДИ,
ЗРОБИТИ СВІТ КРАЩИМ ТАКИМ НЕХИТРИМ СПОСОБОМ,
А СЕБЕ ТРІШКИ ДУХОВНО БАГАТШИМ»

Ольга Левченко

Ольга поєднує своє активне захоплення фотографією з основною професією – роботою провідним технологом на фармацевтичній фірмі. Творчою фотографією займається з 2006 року, коли стала учасницею фотоклубу «9х12». 

Найулюбленіші для Ольги сюжети зйомок – тваринний та рослинний світ. Також Ольга не залишає без уваги абстракцію та любить вихоплювати із життя цікаві моменти, людей – займатись жанровою фотографією.

Поцілунок. Ольга Левченко

Фотографія "Поцілунок"

«Поцілунок» – одна з моїх наулюбленіших авторських робіт. Цю фотографію я зробила в зоопарку Будапешту. Малюк ховраха після годування мамою навшпиньках тягнеться до її мордочки, щоб поцілувати. Це дуже зворушлива світлина, вона принесла мені не один прохід на фотоконкурсах FIAP», – ділиться Ольга.

ТРИ ФАКТИ ПРО ОЛЬГУ:

1. Для Ольги важливі життя і здоров,я тварин, птахів, комах.
2. Більше всього часу час віддає улюбленій справі – фотографії.
3. Багато подорожує, займається спортом, як мінімум, раз на рік ходить в гори.

ВИСТАВКИ / КОНКУРСИ / НАГОРОДИ

Щороку в складі фотоклубу «9х12» бере участь у фестивалі фотоклубів України.

Брала участь у багатьох українських фотоконкурсах та в міжнародних фотосалонах «Природа», «Планета дітей», «Панорама моєї країни», фотосалонах FIAP «Фотовернісаж на Покрову» (Україна), «BardafInternational Exhibition» (Словаччина), «Spring Fotosalon Bardaf» (Словаччина), «Myjourney» (Україна), «Strom» (Словаччина). 21 світлина має проходи на міжнародних фотосалонах FIAP.
Роботи Ольги опубліковані в книзі «Басейн річки Бог».

2007 р. – в фотоклубі «Ікар» представляла добірку фотографій на тему «Гірський пейзаж» після поїздок на Камчатку і в Приельбрусся.
З 2006 р. і по сьогодні – бере участь в колективних фотовиставках, що проводяться фотоклубом «9х12» в Києві та інших містах України, Польщі, Чехії, Словаччини.
В 2010-2011 рр. – у складі фотоклубу «Чеширський кіт» брала участь в фотовиставках у Вінниці, Сумах та Кіровограді.
2011р. – у складі фотоклубу «Чеширськийкіт» брала участь у Міжнародній фотоярмарці.
З 2014 р. і по сьогодні – бере участь у щорічних підсумкових виставках Союзу словацьких Фотографів (Zvaz Slovenskych Fotografov).
Лютий-березень 2014 р. – персональна благодійна фотовиставка «Цей ніжний ласкавий світ» в Київській бібліотеці ім. Вінниченка.
Вересень 2014 р. –  учасниця колективної виставки «Норвегія» трьох членів фотоклубу «9х12» в Київській бібліотеці ім. Вінниченка.
Лютий 2016 р. – персональна фотовиставка в мерії міста Пйотркув-Трибунальський, Польша.
Березень 2017 р. – брала участь у колективній фотовиставці в м. Суми «Враження з усього світу».
2018 р. – брала участь у колективній виставці фотоклубу «9х12» в Києві (травень 2018), Запоріжжі (червень 2018), Енергодарі (серпень 2018).
Травень 2010 р. – отримала диплом за роботу в номінації «Тварини» в рамках конкурсу анімалістичної фотографії «PHOTO NATURE».
Березень 2011 р. – зайняла призове місце в районній фотовиставці-конкурсі Святошинського району «Краса, створена руками жінки».
Травень 2011 р. – отримала диплом за роботу в номінації «Людина і природа» в рамках конкурсу анімалістичної фотографії «PHOTO NATURE».
Травень 2011 р. – отримала диплом за роботу в номінації «Пейзаж» в рамках конкурсу анімалістичної фотографії «PHOTO NATURE».
2011 р. – виграла два призи XIII Міжнародного фотоконкурсу «День 2011».
2011 р. – виграла приз від Міжнародного Союзу Охорони Природи IUCN за фоторепортаж з притулку для бездомних тварин на Міжнародній фотоярмарці.
Грудень 2011р. – отримала диплом за роботу «Хочу додому» у рамках XV-го фотоконкурсу-виставки «Погляд 2011», м. Кіровоград.
Травень 2012 р. – отримала диплом за роботу в номінації «Макро» у рамках конкурсу анімалістичної фотографії «PHOTO NATURE».
2013 р. – отримала диплом за роботу в номінації «Макро» у рамках конкурсу анімалістичної фотографії «PHOTO NATURE».
2013 р. – отримала диплом за роботу в номінації «Пейзаж» у рамках конкурсу анімалістичної фотографії «PHOTO NATURE».
2013 р. – отримала диплом за перше місце у виставці-конкурсі «Словакія – український погляд».
2015 р. – почесна стрічка FIAP Міжнародного Салону фотографії «My journey».

Ольга народилась в м. Керч, Крим. Ще у шкільному віці захопилась фотографією і записалась у фотогурток: вільний час був зв,язаний із збільшувачами, ванночками, рулонами фотопаперу, червоною кімнатою. 
В 2004 році закінчила фотошколу "NotreDamestudio", а в 2006-му прийшла до фотоклубу-школи «9х12».
В 2009 році закінчила школу-студію Абрамова «Фотомайстер».
В 2015 році закінчила Фундаментальний курс професійної фотографії Нью-Йоркського Інституту фотографії (NYIP).
Так захоплення аматорською фотографією повільно переросло в серйозне хобі і стиль життя, а натхнення і бажання фотографувати тільки зростало. 
В 2013 році стала членом Союзу словацьких Фотографів (ZvazSlovenskychFotografov), а в 2017-му – Національної Спілки Фотохудожників України.