В Києві пройде четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week

З 20 по 26 травня в Києві пройде четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week. Подія включає в себе ряд інсталяцій і художніх спецпроектів по всьому місту, освітню програму, показ короткометражних фільмів про сучасне українське мистецтво і великий ярмарок галерей і арт-об’єктів Kyiv Art Fair. У цьому році на ярмарку буде представлено і виставлено на продаж понад тисячу робіт світових і українських художників.

Kyiv Art Week – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва, популярний в Україні і вже добре відомий за її межами. У минулому році його відвідало понад двадцять тисяч гостей. У тому числі безліч зарубіжних діячів мистецтва і журналістів. Фестиваль охоплює ряд локацій по всьому місту, де будуть представлені тематичні інсталяції та спецпроекти українських і міжнародних художників і кураторів. Серед інших – спецпроект «Phantom Models 6» в Національному музеї медицини України від актуального італійського художника Крістіана Фогароллі і куратора Джулії Коллетти; експозиція на Володимирському ринку «Footnote 11» Барбари Пивоварський і Гійома Роло; ряд українських проектів. Незабаром подробиці кожного з них будуть анонсовані на офіційному сайті і на сторінці.

в Києві пройде четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week


Окрема велика подія в рамках фестивалю – щорічний ярмарок Kyiv Art Fair – в цьому році залучила сорок галерей, в тому числі з Німеччини, Австрії, Данії, Франції та США. Одна з місій ярмарки – познайомити киян і гостей столиці з художніми роботами актуальних українських та світових авторів. В єдиному просторі Комплексу “Торонто-Київ” загальною площею до 5000 кв м, відвідувачам буде представлено близько тисячі арт-об’єктів від більш ніж двохсот художників.

Офіційне відкриття Kyiv Art Fair 2019 відбудеться у четвер 23 травня. У цей день продумана спеціальна програма, що включає аудіо-візуальне шоу і презентації ряду спецпроектів. Це знакова подія, на яку з’їжджаються впливові діячі мистецтва, колекціонери і представники світових і українських культурних інституцій. Однак, відвідати її може кожен бажаючий за умови придбання квитка.
Традиційно ярмарок буде проходити в Комплексі «Торонто-Київ» в самому центрі столиці. Вїн триватиме чотири дні з 23 по 26 травня.

Одна з цілей Kyiv Art Week – розвиток художньої інфраструктури Східно-Європейського регіону. Фестиваль виступає ініціатором різнобічних взаємодій в культурному полі, а також майданчиком для демонстрації різних напрямків у сучасному світовому мистецтві. Тема Kyiv Art Week – 2019: «Це не змагання» (This Is Not A Competition). Kyiv Art Week проводиться за підтримки Київської міської державної адміністрації з ініціативи українських культурних інституцій та діячів.
 

в Києві пройде четвертий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Kyiv Art Week