Кушанов Сергей

КУШАНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

КОНТАКТИ:
www.facebook.com/sergei.kushanov
www.kso.in.gallerix.ru
www.instagram.com/kushanov.sergij
e-mail: kushanov.sergij@ukr.net
тел.: +38 (097) 268-35-80  
______________________________

Сергій професійно займається живописом з 2015 року. Це його основне амплуа, але воно має декілька векторів: окрім написання картин (олійний живопис), художник також працює в жанрі  художнього розпису інтер’єрів, виступає як  художник-шаржмен на культурно-розважальних заходах та корпоративах. Сергій співпрацює з мас-медіа ("ПравДивоШоу з Євою Бажен", брав участь в проекті "Стосується кожного" на телеканалі "Інтер"), проводить майстер-класи з олійного живопису, бере участь в якості журі на талант-шоу "Artaliga".

"МОЇ КАРТИНИ ПРО ПРЕКРАСНЕ. Я НАМАГАЮСЬ В КОЖЕН ТВІР ВКЛАСТИ  ЧАСТИНУ ДУШІ, ДОНЕСТИ ЦЕ ДО ГЛЯДАЧА, ЩОБ ВІН, ЯК КАЖУТЬ ТЕАТРАЛИ, ПОВІРИВ, ІНАКШЕ  ТО НЕ МИСТЕЦТВО, ЯКЩО ВОНО НЕ ТОРКАЄ ЖОДНОЇ СТРУНИ ТВОЄЇ  ДУШІ"
Сергій Кушанов

Сергій родом з Дніпропетровщини, мальовничі пейзажі рідного краю надихали його на мистецький шлях. З самого дитинства Сергій проявляв цікавість до малювання і після закінчення ліцею з художнім спрямування  в 2005 р. вступив до Криворізького національного  університету на факультет мистецтв. Особливий вплив на професійний розвиток Сергія як художника мав Красовський Анатолій Михайлович – людина з великої літери, митець неабиякого таланту. 
З 2011р. Сергій живе в Києві. «Саме тут, я вважаю, почався відлік мого творчого становлення», – ділиться художник.                         
 

"У МЕНЕ Є УЛЮБЛЕНА КАРТИНА – "ШРІ-ЛАНКА.ПОЦІЛУНОК СОНЦЯ". ЦЯ РОБОТА – ВІЗУАЛІЗАЦІЯ СТАНУ ГАРМОНІЇ, СПОКОЮ І МИРУ. У МЕНЕ В ТВОРЧІЙ ДІЯЛЬНОСТІ Є ПРИНЦИП: "ВСЕ РОБИТИ ВІД ДУШІ". Я ЗАПРОШУЮ  ГЛЯДАЧА ЗАЙТИ В КАРТИНУ, ЗАНУРИТИСЬ В НЕЇ, ЗАБУТИ ПРО ВСЕ НЕГАТИВНЕЕ. БУДЬ-ЯКИЙ ТВІР ,НА МОЮ ОСОБИСТУ ДУМКУ, ПОВИНЕН МАТИ  НАСТРІЙ, ЕНЕРГІЮ, БО ЩО Є КАРТИНА, ЯК НЕ "ЗАКОНСЕРВОВАНА ЕМОЦІЯ В ФАРБАХ"  
Сергій Кушанов

 

ПОДІЇ, ЯКІ НАЙБІЛЬШЕ ВПЛИНУЛИ НА ФОРМУВАННЯ СЕРГІЯ ЯК ХУДОЖНИКА

– Відвідування всесвітньо відомих музеїв у Парижі: Лувр, д’Орсе,знайомство через них  з  визначними шедеврами світової класики дуже вплинуло на мистецький світогляд Сергія. 

– Перемога на всеукраїнському конкурсі талантів "Мир искусств" ARTALIGA 2015 в номінації "Образотворче мистецтво", що стало для Сергія додатковою мотивацією для подальшого саморозвитку. З того часу Сергій співпрацює  з організацією  "Мир искусств"  в  якості журі на талант-шоу в категорії "образотворче мистецтво та мистецтво фотографій". 

КОНКУРСИ/ВИСТАВКИ/НАГОРОДИ

Серпень 2015 р. – переможець у Всеукраїнському відкритому фестивалі талантів "Мир искусств 2015" в номінації "мистецтво картин"

Серпень-жовтень 2015 р. – участь в конкурсі-виставці "Україна – Terra incognita" Міжнародного Арт-Фестивалю "TALLENT ENERGY FEST", I місце  в номінаціях "Живопис, натюрморт" і "Живопис, пейзаж"

Вересень 2016 р. – учасник виставки Artweeks in China в Пекіні, в Стамбулі
 
Листопад 2016 р. –  учасник виставки Artweeks in China в Пекіні, в Стамбулі

Листопад 2016 р. – участь у XIII Міжнародній  виставці-конкурсі сучасного мистецтва  Ukrainian Art Week, I місце  в номінації "Пейзаж"

Березень 2017 р. – участь у  виставці "Весна, весна..." в галереї "Глобус" Продюсерського центру Бойко

Грудень 201 7р. –  участь в XV  Міжнародній виставці-конкурсі сучасного мистецтва Ukrainіаn Art Week
 

 

ХУДОЖНІЙ РОЗПИС ІНТЕР’ЄРІВ, РОБОТИ СЕРГІЯ КУШАНОВА

 

СЮЖЕТНІ ШАРЖІ, ПОРТРЕТИ, РОБОТИ СЕРГІЯ КУШАНОВА