В Інституті міжнародних відносин відкривається курс «Міжнародний артменеджмент»

В Інституті міжнародних відносин КНУ ім.Т.Шевченка триває набір на освітній курс з адміністрування міжнародної артдіяльності, який розпочнеться 4 квітня 2020 року. Курс вводить слухача в систему арткоординат та забезпечує інструментами, необхідними для ефективної діяльності та реалізації власних ініціатив у сфері світового мистецтва. Навчання передбачає можливість як відвідування лекцій особисто, так і проходження курсу дистанційно онлайн.

У межах курсу провідні фахівці України розкриють для слухачів ключові тенденції сучасного мистецтва, зокрема мистецтва України у міжнародному контексті, детально розглянуть складові екосистеми артринку, основні правила для досягнення успіху в артсфері, особливості ціноутворення мистецтва, актуальне питання ефективного інвестування у мистецтво, розширять уявлення про культурну політику та дипломатію держав. 

У результаті, слухачі курсу «International Art Management» засвоять закони та інструменти функціонування ринку мистецтв, специфіку економічного, адміністративного та правового регулювання його роботи; отримають огляд актуальних онлайн-можливостей та новітніх технологій, їхнього впливу на засади функціонування сучасної артіндустрії; опанують правила міжнародного ділового етикету та протоколу, без яких неможливо влаштувати захід високого рівня; дізнаються все про провідні світові тенденції сучасного мистецтва та особливості української творчої сцени.

International Art Management


Спікери курсу – ефективно практикуючі на міжнародному артринку професіонали, а саме: Олександр Соловйов (куратор, мистецтвознавець), Наталія Адаменко (експерт із дипломатичного протоколу та етикету, бізнес-коуч), Ганна Прохорова (адвокат, художниця, артменеджер), Денис Белькевич (економіст сфери мистецтва), Софія Біріна (мистецтвознавець, куратор курсу «International Art management»).  

Курс орієнтований на мистецтвознавців, артменеджерів, кураторів культурних проєктів та іншу професійну публіку, яка зацікавлена в набутті спеціальних знань, для розширення географії та горизонтів своєї діяльності. Цікавим він стане й молодим спеціалістам, зокрема, студентам Інституту Міжнародних відносин та інших вишів, які прагнуть професійно розвиватися в сфері артменеджменту як в Україні, так і за її межами.

Детальніше з програмою та розкладом можна ознайомитись на офіційному сайті курсу: www.iam-art.net

курс Міжнародний артменеджмент