Геометрія устремлінь. Відкриття виставки Олексія Глазунова у Києві

1-го листопада у Музеї історії міста Києва відбудеться урочиста церемонія відкриття персональної виставки українського художника Олексія Глазунова "Геометрія устремлінь". Увазі гостей будуть представлені живописні картини, які вже з успіхом були експоновані у музеї Лі Кежань (Пекін) у 2017 році, а також зовсім нові твори автора, що розкривають вічні теми великої цілі, «золотого» швидкоплинного часу та прагнення творити.

У своїх роботах Олексій Глазунов, занурюючись у глибинний світ особистості, піднімає питання, що є мрії та цілі для людини, чи не є людина уламком  тієї цілі, якій призначена, та як художник, цілеспрямовано вникаючи у змісти, породжує натомість нові, спроможні запускати цілком незалежні ланцюги реакцій як в особистісному, так і в загальнолюдському сприйнятті твору мистецтва.

Спеціальним гостем вечора відкриття стане людина джазу – відомий композитор та віртуоз Володимир Соляник, який доповнить виставку живопису Олексія творами музичного мистецтва. 

Церемонія відкриття відбудеться 1-го листопада о 19.00 у Музеї історії міста Києва за адресою: м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 7. Вхід на вечір відкриття за запрошеннями.

Виставка триватиме до 18 листопада 2018 року.

Олексій Глазунов – український художникк, монументаліст, член Національної спілки художників України, фіналіст міжнародного конкурсу з реалізму (США) – 13th International ARC Salon Competition.