«FATA MORGANA». У Києві відкриється фотопроект Марини Пінскі

«FATA MORGANA». Арт-проект ізраїльського фотографа Марини Пінскі


2 лютого о 17.00 у київському арт-клубі «Видиво й вино» відкривається ексклюзивний проект фотографа Марини Пінскі «Фата Моргана»

У старовину, за часів славного короля Артура, жила зла і підступна фея Фата-Моргана. Вона вміла будувати дивовижної краси замки, розкішні палаци, поблизу яких дзюрчали фонтани, і заманювала туди втомлених мандрівників. Побачивши ці палаци, подорожні, як заворожені, звертали зі свого шляху, а чудові бачення через деякий час безслідно зникали...

За допомогою арт-фотографії Марина переносить глядача в іншу реальність, через даний проект намагається розкрити складне явище психологічних міражів, яке дуже часто можна спостерігати у душі сучасної людини, але іноді ми не усвідомлюємо його. 

Виставка відкривається 2го лютого о 17.00 і триватиме до 16 лютого у арт-клубі «Видиво й вино» за адресою: м. Київ, Будинок Художника на Львівській площі (вул. Січових Стрільців 1-5), центральний вхід, 4 поверх, зал 403. Вхід по депозиту 100 грн (вибір з меню бару Арт-клубу «Видиво й вино»).
Куратор проекту – Валерій Лещинський, арт-директор Kievphotos-Hall 2012.

Про автора:
Marina Pinskiy / Марина Пінскі (Ізраїль) народилася у Львові, де закінчила Львівський  медичний інститут у 1983 році, після чого довгі роки працювала лікарем. У 1996 році репатріювалася до Ізраїлю. В даний час є лікарем провідного кардіологічного центру Тель-Авіва.
Паралельно захоплюється фотомистецтвом, бере участь у міжнародних фотоконкурсах і виставках.
Є членом NGO "ABI Exhibition" (Латвія), а також фотоклубу ім. Репкина (місто Петах-Тиква) Ізраїльського Союзу фотохудожників.