"Культурний тренд" Зима 2020

 

У цьому випуску ми торкнулися безлічі питань, які стосуються перспектив розвитку сучасного мистецтва нашої країни. Як визначити критерії успішності творчого проєкту та чому «Європа – не еталон», - в інтерв’ю з Владиславом Троїцьким,  театральним режисером, засновником ЦСМ «ДАХ», керівником музично-театральних проєктів «ДахаБраха», «DakhDaughters», «NovaOpera», «ЦеШо», засновником фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest.

Що означає «потворність у мистецтві» і коли це може бути привабливо; як Україна  виявляє себе через мистецтво на міжнародній арені – новини про успіхи нашої країни; як через музику вдалося показати історію острова; чому найвідоміший художник України не може знайти собі місце в рідній країні; як геній Джакометті створював свої шедеври; коли фотографія нагадує живопис; як через скульптуру розповідають історію Києва – це лише частина питань, які ми розкрили на сторінках цього номеру. Без сумніву, кожен із вас знайде в ньому, щонайменше, стільки ж – важливих, актуальних, багатогранних – тем, які відкриються по-особливому саме для вас. 

Ми за те, щоб виник діалог – між вами і героями, вами і журналістами, вами і мистецтвом, про яке йшлося у випуску. Це наш критерій успішності кожного номеру. 

 

Проживаєте за кордоном?