Новини

Новости

News
В Україні пройшла артрезиденція Budapest Hotel
З 28го вересня по 15 жовтня в Україні в онлайн-форматі пройшла артрезиденція Budapest Hotel Art Residency, що об’єднала 13 митців з різних куточків України. Куратором мистецького напрямку виступила художниця Жанна Кадирова. Учасникам пропонувалося створити проєкт, головною метою якого є взаємодія авторського висловлювання з місцевим контекстом шляхом дослідження різних аспектів: поняття «готелю» як місця, де зупиняються різні люди на певний проміжок часу, та його трансформацій, залежно від історичних змін; історії та унікальних архітектурних особливостей готелю «Едельвейс»; розвитку туристичної інфраструктури селища та регіону. 
News
У Києві відкриється фотопроєкт «Листи з Африки» 
Коли ви востаннє отримували справжнього листа? А тепер уявіть, що одного дня, відкривши поштову скриньку, ви бачите загадковий конверт, де замість відправника зазначено: «З Африки, з любов’ю»… 18-го листопада о 18.30, до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, у Будинку Кіно відкриється персональна виставка українського фотографа дикої природи Діани Руденко.
News
Виставка Івана Марчука у Мадриді
5 листопада в Музеї авангардного мистецтва La Neomudéjar в Мадриді відкрилась персональна виставка Івана Марчука. В експозиції представлено 184 картини всесвітньо відомого українського художника.
News
Вийшла друком книга «Нарбут»

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та обкладинки розробила команда Numo Team (Саша Биченко та Олексій Сальников за участю Олега Шедловського та Аліни Бєлової). Для цього дизайнери створили спеціальний алгоритм, який генерував випадкові композиції з творів Нарбута, що увійшли до книги (це майже 500 зображень). Алгоритмом змінювався набір ілюстрацій, їх кількість, положення та розмір. Після цього найбільш вдалі варіанти дизайнери обирали власноруч.

News
Artefact Chornobyl
ARTEFACT: CHOrnobyl — перша віртуальна виставка Чорнобиля у світі, розроблена для перегляду онлайн та у VR-шоломах, презентована на одинадцятому фестивалі медіа-арту MADATAC в Іспанії за підтримки Українського культурного фонду. Експонати ARTEFACT: CHOrnobyl — дуже різноманітні. Серед них роботи як відомих українських художників: Чорнобильська серія Марії Примаченко, що жила на кордоні з Зоною Відчуження, серія пророчих картин Івана Марчука, 3D фоторобота Арсена Савадова, так і нові імена українського медіаарту.